ODDAJ DO WINDYKACJI

Newsletter EULEO

Negocjator rozliczeń finansowych B2B

Jeśli rozpoczynasz karierę zawodową lub zamierzasz w niej coś zmienić, ta oferta jest dla Ciebie.

EULEO

EULEO – jeden z liderów w branży zarządzania wierzytelnościami B2B o zasięgu międzynarodowym poszukuje kandydatów do pracy w Krakowie na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • występowanie w roli pełnomocnika firm, mających trudności z uzyskaniem zapłaty od kontrahentów,
  • telefonicznie negocjowanie warunków spłaty należności z kontrahentami biznesowymi,
  • redagowanie i wysyłka korespondencji do kontrahentów kanałami analogowymi i cyfrowymi,
  • ewidencja i raportowanie wykonanych czynności oraz ustaleń,
  • predykcja szans na uzyskanie zapłaty należności.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży, dającej szerokie perspektywy, dalszego rozwoju zawodowego,
  • pracę na pełny etat w ramach umowy o pracę,
  • możliwość połączenia pracy ze studiami,
  • stałą pensję plus premię za wyniki i realizację planu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w oparciu o czytelne zasady,
  • ciekawą pracę w zgranym zespole i niekorporacyjnej atmosferze,
  • przyjazny i uporządkowany proces wdrożenia nowego pracownika,
  • zdobycie  interdyscyplinarnej wiedzy o rynkowych mechanizmach finansowych i moralności płatniczej w biznesie,
  • rozwój umiejętności interpersonalnych (komunikacja, asertywność),
  • obsługa firm o znanych, ogólnopolskich i międzynarodowych markach.

Wymagania:

  • entuzjazm, pozytywne nastawienie,
  • chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,
  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe lub studia w toku,
  • umiejętność planowania i zarządzani czasem,
  • sumienność, cierpliwość,
  • biegła obsługa komputera i programów MS Office,
  • znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem.