ODDAJ DO WINDYKACJI

Newsletter EULEO

Asystent działu international

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na 3 miesięczny płatny staż.

Miejsce stażu: Kraków, ul. Bociana 22, Autobusy 164, 169

Praca na 2h / dzień, lub 10h / tydzień, elastyczny czas pracy.

euleo debt collection

Nasze wymagania to:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie,
  • status studenta,
  • cierpliwość oraz wytrwałość w dążeniu do celu,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na ludzi,
  • pozytywnie oceniamy wszelkie dodatkowe zdolności, pasje, doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktów z zagranicznymi firmami z branży finansowej ze szczególnym naciskiem na firmy windykacyjne (kontakt mailowy, telefoniczny, skype),
  • obsługa kontaktu z firmami obecnie współpracującymi z grupą EULEO,
  • pomoc w obsłudze administracyjnej bieżących spraw.

Oferujemy:

  • staż w miłej, niekorporacyjnej atmosferze,
  • umowę zlecenia na 3 m-ce,
  • stanowisko biurowe wyposażone we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy w wymiarze około 10h na tydzień, w przedziale godzin 8.00-16.00,
  • wygrodzenie: 15zł netto (na rękę) na godzinę,
  • możliwość zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie komunikacji w biznesie, negocjacji handlowych oraz szlifowania języka, praktycznego wykorzystania znajomości Business English,
  • zdobycie solidnego, interdyscyplinarnego doświadczenia w prawdziwym, żywym biznesie,
  • możliwość kontynuowania zatrudnienia, po okresie stażu,
  • opinię o odbytym stażu i list referencyjny.

CV proszę składać pod adres e-mail: int@euleo.pl

W tytule maila proszę wskazać: ASYSTENT_INT