fbpx
ODDAJ DO WINDYKACJI

EULEO na Credit Managment Cyber Days 2021

Mimo postępującej pandemii koronawirusa udało nam się wziąć udział w konferencji Credit Managment Cyber Days 2021, której organizatorem był Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami! Konferencja odbyła się w dniach 23-24 marca. EULEO było jednym z patronów #CMCD2021.

Prócz nas w wydarzeniu wzięło udział ponad 200 uczestników i 22 prelegentów, którzy przekazali naprawdę wartościową wiedzę nt. rynku zarządzania wierzytelnościami.

Nie była to jednak kolejna, zwykła konferencja. Tegoroczne #CMCD2021 odbyły się całkowicie online, a uczestnicy brali w nich udział jako awatary na platformie stworzonej przez AVATARLAND.

Nie ukrywamy, że było to wydarzenie, które bardzo długo zostanie w naszej pamięci. Dzięki #CMCD2021 zobaczyliśmy, że tak naprawdę nie jest nam straszny żaden kryzys, kiedy tylko wykażemy się pasją, zaangażowaniem i kreatywnością. Utwierdziliśmy się również w przekonaniu, że przyszłość tkwi w cyfryzacji! Bardzo dziękujemy PZZW za organizację i konferencji i czekamy na kolejne wspólne wydarzenia w nowej, cyfrowej rzeczywistości!