Szkolenia

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia praktyków
Wieloletnie doświadczenie i współpraca z tysiącami klientów pozwoliły nam dobrze poznać ich oczekiwania związane z rozwojem kompetencji w zakresie zarządzania należnościami. Na tej podstawie opracowaliśmy autorski program szkoleń windykacyjno-prawnych, adresowanych do pracowników księgowości, finansów, controllingu i sprzedaży, właścicieli firm oraz wszystkich osób, których praca jest związana z finansami przedsiębiorstwa. Szkolenia zaprojektowaliśmy tak, aby pozwoliły skutecznie rozwiązywać konkretne problemy, z którymi spotykają się firmy w codziennej działalności.

Co wyróżnia nasze szkolenia?

none
Nasze szkolenia odbywają się w małych, maksymalnie kilkunastoosobowych grupach. Dzięki temu każdy z uczestników może brać w nich aktywny udział, zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami z prowadzącym.
none
Stawiamy na umiejętności praktyczne. Nie znajdziesz u nasz wyuczonej teorii i dziesiątek stron skryptów do przeczytania. Wiedzę przekazujemy w taki sposób, aby uczestnik już następnego dnia potrafił ją wykorzystać w pracy.
none
Nasze szkolenia prowadzą praktycy. Radcowie prawni, pracownicy działu windykacji - osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem, które z omawianymi zagadnieniami spotykają się na co dzień.
none
Zapewniamy świetnie przygotowane materiały i prezentacje, które pozwalają usystematyzować zdobytą wiedzę i w razie potrzeby wracać do zagadnień poruszonych w czasie szkolenia.

Aktualny program szkoleń EULEO

Nie znalazłeś tematu, który Cię interesuje?

Zorganizujemy szkolenie specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i powiedz jakim tematem za zakresu windykacyjno-prawnego jesteś zainteresowany. Wspólnie ustalimy program i formułę szkolenia, tak aby w pełni odpowiadało potrzebom Twojej firmy.

FreshMail.pl